Collection: GIFT GUIDE
Find the perfect gift for every occasion with our carefully curated Gift Guide Collection. Whether you’re shopping for birthdays, holidays, or just because, this selection offers thoughtful, stylish, and ready-to-give ideas that make gifting simple and meaningful. Explore a variety of unique finds designed to delight everyone on your list.
-
Fox Head Aluminum & Stainless Steel Shot Glass in Kraft Box
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.00 USD -
Daisy Cotton Waffle Weave Tea Towels w/ Cutting Board
Regular price $36.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $36.00 USD -
Decorative Brass Heart Shaped Dish w/ Laser Etched Saying - 3 Styles
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Autumn watercolor workbook
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD -
The Fox and Pantry Coffee Beans
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.00 USD -
Garden watercolor workbook
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD -
Bouquets watercolor workbook
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD -
Sold outBaking Watercolor Workbook
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USDSold out -
Handmade Mango Wood Bead & Bamboo Butterfly
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.00 USD -
Beads with Seasonal Icon and Jute Tassel
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Fragrance Duo Goldleaf Gardenia
Regular price $36.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $36.00 USD -
Fragrance Duo Lavender
Regular price $36.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $36.00 USD -
Fragrance Duo Kimono Rose
Regular price $36.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $36.00 USD -
CREME BRULEE Gourmet Chocolate Bar
Regular price $12.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.50 USD -
Frasier Fir Petite Hand Cream
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.00 USD -
Cheddar Rosemary Popcorn
Regular price $5.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.75 USD